mobile logo

Firma szkoleniowa Anspire szkolimy z przyjemnością

nasze wartości

W Anspire wierzymy, że to właśnie pracownicy budują firmę i są jej największą wartością. Chcemy również propagować ideę przedsiębiorstw dbających o rozwój pracowników i inwestujących w nich. Dlatego przy kontakcie z każdą firmą przedstawiamy jak najwięcej korzyści i argumentów przemawiających za inwestycją w kadry.

młoda firma, ale profesjonalny zespół

Anspire to młody startup składający się z doświadczonego zespołu osób, które kochają swoją pracę. Nasza wieloletnia praktyka nauczyła nas, że profesjonalizm jest podstawą działania. Bez niego nie potrafimy się już obyć! Możesz być pewny zadowolenia z naszych szkoleń.

innowacyjny system

Nasz system szkoleń, pozwala w dowolnej chwili dołączyć do innych uczestników oraz korzystać bez ograniczeń ze wszystkich spotkań zawartych w naszym programie. Przygotowaliśmy różne pakiety szkoleń, które można wybrać, wedle własnych upodobań i preferencji. Nigdy jeszcze możliwość rozwoju nie była tak blisko!

osiągnięcia

Pomagamy przedsiębiorstwom i osobom fizycznym w wejściu na kolejny etap rozwoju! Sukces w postaci zysków, bądź innych profitów np. podniesienie kompetencji, to wynik naszej współpracy.

atrakcyjne ceny

Formuła szkoleń pozwoliła nam maksymalnie zmniejszyć opłaty za usługi. Chcemy, aby szkolenia były w zasięgu ręki i w przystępnej dla każdego cenie. Sprawdź ceny naszych szkoleń!

jesteśmy dla Was

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz prowadzącym. Chcemy stale utrzymywać z Wami kontakt, który pozwoli nam poznać się lepiej. Aby zacząć przygodę z nami wystarczy tylko kilka prostych kroków. Zatem do dzieła!

 Zalety i korzyści szkoleń w Anspire

Szkolenia otwarte prowadzone są w Poznaniu w budynku Collegium Altum przy  ul. Powstańców Wielkopolskich 16 (sala 003 – parter).

Szkolenia dla firm mogą odbyć się również w miejscach ustalonych indywidualnie.

Prowadzący poznajmy się

Cześć! Nazywam się Anna Wojciechowska – świetnie, że do nas zawitałeś! Jeśli pojawisz się na programach szkoleń Anspire to zapewniam, że Twój rozwój jest w zasięgu ręki. Kilka słów o mnie. Przez lata uczyłam osoby niedoświadczone, bądź już z pewnym bagażem wiedzy i praktyki. Dzięki wspólnej pracy przekazywałam cenną wiedzę dotyczącą tego, jak odnaleźć się w meandrach sprzedaży i obsługi klienta. Systematycznie podnosiłam kompetencje swoich zespołów, korygowałam, obserwowałam ich rozwój i prowadziłam ku sukcesom finansowym i osobistym.

Równolegle systematycznie współpracowałam z moimi licznymi partnerami biznesowymi z różnych branż, od których również bardzo dużo się nauczyłam. Pracowałam w branży marketingu w wyszukiwarkach i stąd czerpałam pokłady wiedzy związanej z tą tematyką. Marketing internetowy stał się również moim hobby.

Moja obecność, jako szkoleniowca tutaj, jest wypadkową zamiłowania do kształtowania postaw biznesowych u osób pracujących bezpośrednio z klientem oraz osób chcących rozwinąć swoją wiedzę z zakresu e-marketingu. Szkolenie innych daje mi wiele osobistej radości i satysfakcji.

Jestem fanką sympatycznych i prostych rozwiązań, mam talent do motywowania ludzi i od zawsze stawiałam na rozwój. Jestem osobą, która w pełni transferuje swoją wiedze, zatem dowiecie się wszystkiego, bez żadnych ograniczeń. Liczę na to, iż polubimy siebie w krótkim czasie i będziecie się czuli na sali ze mną, jak u dobrego znajomego. Dzięki temu zdziałamy więcej w procesie Waszego doskonalenia. Do zobaczenia na szkoleniu!

 Anna Wojciechowska

Certyfikat Google AdWords IQ Anna Wojciechowska

Certyfikat Google Analytics IQ Anna Wojciechowska

Certyfikat Google AdWords IQ Reklama w Zakupach Google Anna Wojciechowska

internetowa-rewolucja

ciekawe fakty

Kilka danych o mnie, które warto wiedzieć, przed przystąpieniem do współpracy.

0
aktualne certyfikaty Google
0
sfinalizowanych transakcji*
0
lat doświadczenia w sprzedaży

*szacowana liczba. Zapewne było tego więcej.

 • Aisinom Monika Fabiańska
  Polecam wszystkim szkolenia Anspire! Ania ma ogromną wiedzę i potrafi ją świetnie przekazać, przykładami ze swojego doświadczenia sypie jak z rękawa, a do tego ma mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia którym zaraża i motywuje do samodzielnego zgłębienia tematu. Wyszłam ze szkolenia przeładowana wiedzą, uświadomiona i odrobinę przerażona tym jak mało wiem, ale zaopatrzona w odpowiednie materiały i przydatne adresy, linki, inspiracje co z pewnością wkrótce zaowocuje 🙂
 • Paweł
  Szkolenie idealnie trafiało do moich potrzeb, prowadząca energiczna, człowiek nie może się nudzić. Polecam szkolenia organizowane przez Anspire
 • Personal Consulting
  Bardzo ciekawe szkolenie połączone z świetnym humorem. Powoływanie się na rzykłady z życia wzięte. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
 • Nikodem, Kablonex
  (...) Dwa dni szkolenia w naszej siedzibie dostarczyły wiele ciekawych sugestii, porad oraz technik i metod na to, jak profesjonalnie obsługiwać naszych klientów. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, a całość informacji przerosła nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy ciekawe i pomocne materiały, z których korzystamy po dziś dzień. (...)
 • Emilia Zwonarz, Concrete Art
  Usługi Anspire to prawdziwe wsparcie dla firmy, która rozwija się i chce osiągać jak najlepsze rezultaty na rynku. Doradztwo podparte ogromnym doświadczeniem, zaskakujące, wręcz odkrywcze wskazówki z zakresu reklamy internetowej, wsparcie w skutecznej sprzedaży i prezentacji produktu. Nabytą wiedzę wykorzystałam natychmiast. Cieszę się, że tu trafiłam i dobrze zainwestowałam pieniądze.
 • Brewa Maciej Borowiak
  Szkolenie bardzo dobrze przygotowane i ciekawie przeprowadzone. Choć temat trudny i skomplikowany Pani Ania w zrozumiały i interesujący sposób wyjaśniała wszystkie problemy. Po szkoleniu wiele rozwiązań można od razu wprowadzać w życie. Gorąco polecam.
 • Piotr
  Bardzo mila atmosfera! PROFESJONALNE szkolenie! Polecam wszystkim! Ania jest bardzo energiczna i przesympatyczna! I robi b.dobrą kawę 🙂
 • Łukasz
  Zero "akademickich wykładów", no i zero "typowych schematów". Jednym słowem: po prostu warto spróbować!
 • Przemysław
  Profesjonalne i ciekawe szkolenie prowadzone przez doświadczonego sprzedawcę. Spora ilość praktycznych przykładów, również z praktyki zawodowej prowadzącej. Gorąco polecam!
 • Ania, IT Kontrakt
  Polecam 🙂 Super szkolenie. Od Anny aż tryska energią i optymizmem - potrafi go zaszczepić wśród słuchaczy. Na jej szkoleniu nie siedzisz jak bierny słuchacz - możesz poczuć się jego częścią. To Szkoleniowiec, który potrafi świetnie doszukiwać się błyskotliwych analogii, szkolenia tworzy pod ludzi i ich branże - nie zanudza regułami które można usłyszeć na innych szkoleniach. Świetnie 🙂
 • Podczas ponad 7 lat pracy udało mi się awansować z najniższej pozycji asystenta do rangi lidera kilkudziesięcioosobowych zespołów pracowników. Byłam pomysłodawcą nowego działu w firmie – zajmującego się obsługą klienta, a więc brałam również udział w tworzeniu standardów pracy i obsługi.

 • W  życiu stawiam na kontakty i relacje międzyludzkie.

 • W dotychczasowej karierze wyszkoliłam znacznie ponad 200 osób w pracy na telefonie, związanej z telefoniczną sprzedażą produktów i usług oraz obsługą klienta biznesowego.

 • Wykonałam blisko 30 szkoleń z zakresu marketingu internetowego.

 • Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania ze specjalizacją handlu i marketingu.

 • Odbyłam ponad 100 spotkań handlowych, lojalnościowych bądź związanych z omówieniem dotychczasowej współpracy i dopracowywaniem strategii z zakresu e-marketingu.

 • Z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, iż w dotychczasowej karierze miałam okazję negocjować z ponad 800 różnymi firmami. Z sukcesem budowałam sieci poleceń, dzięki kształtowaniu dobrych relacji biznesowych.

O firmie
5 (100%) 1 vote