mobile logo

Manifest do firm i pracowników

FIRMY dbają o pracowników

Dbałość o zadowolenie, wysoki poziom motywacji i rozwój swoich pracowników. Zaczynamy erę przedsiębiorstw doceniających podwładnych, którzy są profesjonalni, dbają o klientów i wkładają swoją pozytywną energię w powiększanie wartości firmy. Tutaj pracodawcy dają wyraz tego, że inwestują w kadry.

KOCHAJMY swoją pracę

Nie chcemy widzieć niezadowolonych twarzy sprzedawców, zmęczonych handlowców. Ty nie chcesz również wpisywać się w ten opis! Jeśli nie „poczujesz mięty” do swojego stanowiska – nigdy się nie spełnisz! Jako osoba, masz całe spektrum możliwości, indywidualnych zdolności. Rozwijaj je, kreuj siebie, a następnie buduj relacje. Właśnie Ty bądź tym, do którego powracają klienci i którego polecają innym. Bądź pracownikiem, o którego biją się inni pracodawcy, a zachwalają klienci. Zbuduj swoją indywidualną wartość.

bądźmy sobą

Wyuczenie się podręcznikowych zasad obsługi, technik negocjacji itp. wystarczy? Bez wiary w siebie, umiejętnościach interpersonalnych… nie będziesz miał z tego żadnego pożytku! Nie chcemy też spotykać na swojej drodze życia osób z szablonowym, nieelastycznym spojrzeniem wyrecytowanym z książek. Pragniemy być mentorem dla osób, które nieumiejętnie wykorzystują pozyskaną wiedzę, aby dążyły do realizacji kontaktów biznesowych z uśmiechem, pewnością siebie i zyskiwały naturalną przewagę. Dlaczego? Bo będą wyjątkowi – będą sobą, a partnerzy to docenią.

KONIEC z nieprofesjonalną obsługą

Nigdy więcej nachalnego, nieprzyjemnego sprzedawcy. Nigdy więcej maili z zapytaniem o produkt bez odpowiedzi. Chcemy doradców, których głównym celem jest klient. Jest on centrum zainteresowania osoby kontaktowej, generuje nie tylko dodatkowe profity, ale i uśmiech na twarzy rozmówcy. Prawdziwi sprzedawcy nie tylko pozyskują sympatię partnera, ale również jego szacunek. Tu uczymy jak zdobyć status profesjonalisty i jak zbudować prawdziwą więź z klientem.

marketing musi obejmować internet

Technologie, możliwość, innowacje – mnożą się każdego dnia. Ciężko stanąć w miejscu i …. być trendy. Jeśli w komunikacji firmy z klientem nie wykorzystuje się w pełni możliwości Sieci, to jest się o milę za konkurencją. Konieczna jest poprawa! Specjalizujemy się w szkoleniach z e-marketingu, zatem jesteś w dobrych rękach ku samodoskonaleniu w nowoczesnych formach komunikacji. Pomożemy Twojej firmie w odzyskaniu przewagi nad konkurencją.

uczenie się jest SEXy

Bez stałego dokształcania się pozostajemy w tyle. Bez chęci uczenia się… stajemy się mniej interesujący w oczach innych. Zatem stwórzmy społeczność, która obok wyjścia na zakupy, czy do fryzjera, odwiedza też miejsca, gdzie rozwija się wewnętrznie. Słyszeliśmy też, że poziom sexapilu zależy również od inteligencji – uwierz nam!

Dołącz do nas, jeśli masz podobne podejście do rozwoju!

NASZE SZKOLENIA
Manifest
Oceń