mobile logo

Jaki jest najlepszy prezent, który można dać swojemu pracownikowi?

rok szkoleń już od

198,00
 • za 13 różnych programów szkoleń!
 • do wykorzystania przez najbliższe 12 miesięcy
 • cena dla największej liczby kupionych pakietów

Zamów dziś!oferta limitowana


Wysyłając zgłoszenie akceptuję Regulamin serwisu oraz Regulamin promocji.

* pola wymagane

Jeden pakiet daje możliwość skorzystania z 13 programów szkoleń Anspire.

Sprawdź szkolenia

Czas na wykorzystanie wszystkich szkoleń z zakupionego pakietu to 12 miesięcy od zakupu.

FAQ

Estetyczne karty Anspire można wręczyć pracownikom w prezencie.

Cennik

Stale rozwijając umiejętności, otrzymując wiele nowych przykładów oraz sposobów na osiągnięcie celu pracownicy poszerzają wachlarz kompetencji, które pomogą im w indywidualnym rozwoju jak również

WYRÓŻNIĆ FIRMĘ NA TLE INNYCH.

Pracownicy potrzebują nie jednorazowego, ale permanentnego wsparcia ze strony Firmy z zakresu ich rozwoju. Poczucie wspólnego celu, poczucie przynależności do przedsiębiorstwa oraz opieki ze strony przełożonych, wspierane przez systematyczną możliwość uczenia się nowych rzeczy

PROCENTUJE NA KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE.

Twoi najlepsi pracownicy angażują się we wdrażanie nowych osób, tracąc cenny czas na wykonywanie własnych zajęc? Czy nowi pracownicy są na tyle wdrożeni w meandry swojej pracy, aby uzyskiwać wyniki i realizować zadania w pełni swoich możliwości?

PRACOWNICY MOGĄ SZYBKO STAĆ SIĘ PROFESJONALISTAMI

0
% pracowników pytanych o prezenty od pracodawców zaznaczyło, że ich otrzymywanie zwiększa ich lojalność
0
tyle % osób z pokolenia ``Y`` wskazało na rozwój, jako najważniejszy element wyboru przyszłego miejsca pracy
0
Tyle % respondentów twierdzi, że dobrze opracowany pakiet świadczeń pozapłacowych zwiększa ich zaangażowanie do pracy

Ile to kosztuje?

UWAGA: Oferta cenowa jest limitowana.
Obowiązują ceny aktualnie widniejące na stronie internetowej.

UWAGA: Pakiety nie są imienne. Mogą być zatem przekazywane między pracownikami. Natomiast oznacza to, iż na każdym szkoleniu może być tyle osób, ile pakietów zakupiła dana firma.

Z pewnością masz pytaniasprawdź nasze FAQ

 • Pakiety, które można sprezentować pracownikom nie są imienne. Co to oznacza?

Pakiety szkoleniowe Anspire nie są imienne, co oznacza, iż zgodnie z warunkami jeden pakiet pozwala na uczestnictwo jednorazowo w każdym z 13 szkoleń. Daje to zatem dostęp do 13 różnych programów. Jeśli jako przedsiębiorca dzielisz różne programy na np. 2 lub 3 pracowników – można wykupić 1 pakiet dla nich wszystkich. PRZYKŁADEM może być umówienie szkolenia dla pracownika działu sprzedaży z 2 programów negocjacji oraz 2 programów dotyczących rozwoju osobistego, 2 programów dla pracownika działu obsługi klienta oraz 2 innych programów dotyczących rozwoju osobistego oraz 3 programów dla pracownika działu marketingu oraz 2 ostatnich programów z dziedziny rozwoju osobistego. Sumarycznie bazując na jednym pakiecie w szkoleniu

 • Czy opłaca mi się skorzystanie z pakietu szkoleń jako firmie?

Szkolenia pozwolą twojemu pracownikowi zaczerpnąć wiedzy specjalisty z zewnątrz. Szkolenia będą nie tylko „odskocznią” w pracy, ale podniesienie kompetencji spowoduje, iż pracownik będzie wydajniejszy i zacznie generować więcej korzyści dla Firmy. Wykupienie pakietu pozwala również na kompleksowe przeszkolenie Twojego pracownika z wielu obszarów. Odciążamy również pracowników doświadczonych, którzy bardzo często angażują się w szkolenia pracowników z mniejszym doświadczeniem. Pomagamy Firmom również wdrożyć pracownika do pracy z zakresów, które oferujemy. Liczne korzyści znajdziesz na tej podstronie

 • Dlaczego szkolenia odbywają się jedynie w Poznaniu?

Z uwagi na korzystne ceny oraz szeroką ofertę programów szkoleń, spotkania odbywają się w centrali Anspire. Szkolenia wykonywane w innych miastach, bezpośrednio w Firmach mają znacznie inne warunki cenowe. Takie szkolenia wykonujemy również szyte na miarę. Jednakże nie umniejsza to dużej wartości, jaką dają pakiety z propozycji świątecznej.

 • Otrzymałam od Firmy w prezencie pakiet szkoleń. O co chodzi?

Gratuluję! Twój pracodawca najwyraźniej dba o Twoje potrzeby i chce, abyś rozwijała się jako jednostka. Pomożemy Ci podnieść kompetencje z tematyki naszych szkoleń oraz zadbamy o twoją motywację i organizację. Zapoznaj się z tematyką trzynastu programów szkoleń, które prowadzimy oraz prowadzącym. Jesteśmy szczęśliwi, że poznamy Ciebie osobiście i zachęcamy Ciebie do kontaktu, celem umówienia terminów szkoleń.

 • Co, jeśli nie wykorzystam wszystkich szkoleń w ciągu 12 miesięcyr?

Pakiet po tym okresie będzie tracił wartość. Będziemy starali się cyklicznie informować Ciebie o upływającym czasie oraz regularnie informować o tym, ile szkoleń wykonaliśmy dotychczas. Naszą najczęstszą formą kontaktu będzie kontakt mailowy, dlatego podczas rejestracji prosimy o podanie danych kontaktowych osoby, która będzie sprawować pieczę nad pozostałymi osobami.

 • Co otrzymuję po nawiązaniu współpracy?

Drogą pocztową za potwierdzeniem odbioru przesyłamy Ci: odpowiednią ilość pakietów – kart Anspire. Pismo przewodnie z przypomnieniem, jak będzie przebiegała nasza współpraca. W następnych krokach kontaktujemy się wspólnie, aby ustalić wstępny zarys szkoleń. Pozostajemy do dyspozycji w temacie jakichkolwiek pytań, wątpliwości ze strony naszych partnerów.

 • Co potrzeba do nawiązania współpracy?

Aby nawiązać współpracę wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie. Formularz zawiera następujące elementy: 1. odpowiedni Pakiet, który wybiera firma, 2. Dane do FV, 3. Numer telefonu, adres e-mail do korespondencji oraz wymiany informacji związanych z wykorzystaniem pakietów szkoleniowych. Następnym krokiem jest opłacenie odpowiedniego pakietu. Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłamy na wskazany adres e-mail Fakturę VAT oraz wysyłamy na wskazany adres pakiety szkoleń – karty Anspire. Wykupienie pakietu zajmuje jedynie 5 minut.

 • Kiedy odbywają się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w terminach ustalonych z wykonawcą, a więc firmą Anspire. Czas i miejsce szkoleń ustalane jest wspólnie uwzględniając kalendarze dwóch stron. Sugerujemy ustalić harmonogram szkoleń dla danej firmy jak możliwie szybko – sugerowany jest styczeń.

 • Jaką przewagę mają pakiety nad „standardowymi” szkoleniami

Dzięki pakietom szkoleń Twój pracownik będzie mógł co jakiś czas utrzymywać motywację do pracy. Zamiast jednego szkolenia w przeciągu roku otrzyma możliwość comiesięcznego spotkania, które pozwoli na systematyczną i stałą mobilizację do pracy. Z uwagi również na nasze możliwości percepcji „krótkie sety” szkoleniowe pozwalają lepiej zapamiętywać wiedzę. Pakiety możesz wykorzystać również jako: dodatkowy atut przy rekrutacji. Obok pakietów socjalnych i sportowych możesz przyciągnąć pracowników pakietem szkoleń.

 • Czy nie będzie problemów z dogodnymi terminami?

Rok, mając 12 miesięcy zapewnia nam możliwość rozłożenia szkoleń w czasie. Umawiając się jeszcze w styczniu na odpowiednie terminy ma się gwarancję terminów, które jak najlepiej odpowiadają potrzebom Firmy.

 • Dlaczego szkolenia to najlepszy prezent od firmy dla pracownika?

Obecnie każdy z nas stawia na rozwój i podnoszenie kompetencji. Wolimy, aby być, niż mieć. Wszyscy pragniemy być coraz lepszą wersją siebie. Ponadto poszukujemy balansu pomiędzy pracą, a domem. Próbujemy redukować stres w pracy i wykonywać zadania jak najlepiej, na czas i z najwyższą jakością. Chcemy pokazywać na co nas stać. Dlatego też, zamiast rzeczy materialnych, warto pracownikowi zakupić pakiet szkoleń, który docenią i wykorzystają w celu rozwoju. Dodatkowo również dla firmy jest to szansa na poprawienie wyników pracy oraz polepszenie atmosfery w Firmie. Dbając o rozwój poprawia się produktywność i efektywność.

 • Czy nie przeszkadza fakt, iż na szkoleniu mogą być osoby również z innych firm?

Specyfika pakietów daje możliwość łączenia osób w grupy. Będziemy starali się tego uniknąć, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Jednakże same szkolenia zostały wykonane w taki sposób, aby dawały maksimum korzyści pracownikom na konkretnych stanowiskach bez względu na branżę i jej specyfikę. Dlatego też  w naszym odczuciu każdy skorzysta na obecności na naszych szkoleniach.

 • Aisinom Monika Fabiańska
  Polecam wszystkim szkolenia Anspire! Ania ma ogromną wiedzę i potrafi ją świetnie przekazać, przykładami ze swojego doświadczenia sypie jak z rękawa, a do tego ma mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia którym zaraża i motywuje do samodzielnego zgłębienia tematu. Wyszłam ze szkolenia przeładowana wiedzą, uświadomiona i odrobinę przerażona tym jak mało wiem, ale zaopatrzona w odpowiednie materiały i przydatne adresy, linki, inspiracje co z pewnością wkrótce zaowocuje 🙂
 • Paweł
  Szkolenie idealnie trafiało do moich potrzeb, prowadząca energiczna, człowiek nie może się nudzić. Polecam szkolenia organizowane przez Anspire
 • Personal Consulting
  Bardzo ciekawe szkolenie połączone z świetnym humorem. Powoływanie się na rzykłady z życia wzięte. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
 • Nikodem, Kablonex
  (...) Dwa dni szkolenia w naszej siedzibie dostarczyły wiele ciekawych sugestii, porad oraz technik i metod na to, jak profesjonalnie obsługiwać naszych klientów. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, a całość informacji przerosła nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy ciekawe i pomocne materiały, z których korzystamy po dziś dzień. (...)
 • Emilia Zwonarz, Concrete Art
  Usługi Anspire to prawdziwe wsparcie dla firmy, która rozwija się i chce osiągać jak najlepsze rezultaty na rynku. Doradztwo podparte ogromnym doświadczeniem, zaskakujące, wręcz odkrywcze wskazówki z zakresu reklamy internetowej, wsparcie w skutecznej sprzedaży i prezentacji produktu. Nabytą wiedzę wykorzystałam natychmiast. Cieszę się, że tu trafiłam i dobrze zainwestowałam pieniądze.
 • Brewa Maciej Borowiak
  Szkolenie bardzo dobrze przygotowane i ciekawie przeprowadzone. Choć temat trudny i skomplikowany Pani Ania w zrozumiały i interesujący sposób wyjaśniała wszystkie problemy. Po szkoleniu wiele rozwiązań można od razu wprowadzać w życie. Gorąco polecam.
 • Piotr
  Bardzo mila atmosfera! PROFESJONALNE szkolenie! Polecam wszystkim! Ania jest bardzo energiczna i przesympatyczna! I robi b.dobrą kawę 🙂
 • Łukasz
  Zero "akademickich wykładów", no i zero "typowych schematów". Jednym słowem: po prostu warto spróbować!
 • Przemysław
  Profesjonalne i ciekawe szkolenie prowadzone przez doświadczonego sprzedawcę. Spora ilość praktycznych przykładów, również z praktyki zawodowej prowadzącej. Gorąco polecam!
 • Ania, IT Kontrakt
  Polecam 🙂 Super szkolenie. Od Anny aż tryska energią i optymizmem - potrafi go zaszczepić wśród słuchaczy. Na jej szkoleniu nie siedzisz jak bierny słuchacz - możesz poczuć się jego częścią. To Szkoleniowiec, który potrafi świetnie doszukiwać się błyskotliwych analogii, szkolenia tworzy pod ludzi i ich branże - nie zanudza regułami które można usłyszeć na innych szkoleniach. Świetnie 🙂

Z naszych szkoleń skorzystały między innymi firmy: IT Kontrakt, BZ WBK, Leasing Experts i wiele innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?skontaktuj się z nami

telefon

+48 503 555 353

Regulamin uzupełniającyzwiązany z pakietami szkoleń

1. Klient wykupujący pojedynczy pakiet otrzymuje dostęp do skorzystania z wszystkich 13 szkoleń jednokrotnie ciągu 12 miesięcy od zakupienia.
2. w przypadku większej ilości pakietów np. 5 na pojedynczym szkoleniu z danej tematyki może pojawić się 5 osób w tym samym czasie, bądź jedynie 1 osoba. W drugim przypadku kolejne osoby skorzystają z danego programu szkolenia w innym terminie ustalonym wspólnie.
3. W przypadku wykupienia pakietów szkoleń zgodnie z promocją Anspire zastrzega sobie konieczność ustalenia terminu danego szkolenia co najmniej tydzień przed oczekiwanym terminem.
4. Terminy szkoleń nie muszą pokrywać się z terminami wskazanymi w harmonogramie. Anspire oraz klient ustalają termin indywidualnie uwzględniając liczbę pakietów, minimum tygodniowe wyprzedzenie oraz konieczność wykorzystania terminu szkolenia w ciągu 12 miesięcy od zakupienia.
5. Pakiety szkoleń mogą wykupić jedynie osoby prawne.
6. Każda z firm otrzymuje odpowiednią ilość kart Anspire, które należy pokazać przez uczestników szkoleń. W przypadku braku karty osoba prowadząca szkolenie może nie przeprowadzić dla danego uczestnika szkolenia.
7. Każda firma wykupująca pakiet szkoleń otrzymuje dostęp do współdzielonego pliku, w którym zdefiniowana jest ilość wykupionych pakietów szkoleń.
8. pakiety nie są imienne, mogą zatem być przekazywane pomiędzy pracownikami danej firmy.
9. Anspire zastrzega sobie możliwość umówienia na jeden termin osób z różnych firm.
10. Anspire zastrzega sobie możliwość dzielenia osób z jednej firmy na grupy, w przypadku powyżej 8 osób.
11. Szkolenia w ramach pakietu wykonywane są w Poznaniu, w wybranej sali przez Anspire
12. Czas trwania oraz program i tematyka każdego szkolenia opisana jest na stronie internetowej www.anspire.pl.
13. Pozostałe aspekty związane ze szkoleniami reguluje Regulamin szkoleń Anspire.

Pomysł na prezent
5 (100%) 1 vote