mobile logo

Referencjeopinie naszych partnerów

ZPHU Kablonex

Niniejszym dziękiujemy za cenne rady wskazane na szkoleniu, jak również polecamy firmę Anspire, która wykonała dla nas szkolenia z zakresu obsługi klienta.

Dwa dni szkolenia w naszej siedzibie dostarczyły wiele ciekawych sugestii, porad oraz technik i metod na to, jak profesjonalnie obsługiwać naszych klientów. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, a całość informacji przerosła nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy ciekawe i pomocne materiały, z których korzystamy po dziś dzień.

Szczególnie cenne było przygotowanie prowadzącego, który bezpośrednio odnosił się do naszej branży i w jak najlepszy sposób starał się przekazać informacje, które mogą przynieść nam wymierne korzyści. Korzystając z okazji zespół pozdrawia i dziękuje za wsparcie oraz pomoc w doskonaleniu naszych rozmów. Z pewnością spotkamy się ponownie.

NikodemBelter

DominikNowak

Ania ma wszystko czego potrzeba w szkoleniach – ogromną wiedzę i talent do jej przekazywania. Szczerze polecam!

Concrete Art

Usługi Anspire to  prawdziwe wsparcie dla  firmy, która rozwija się i chce osiągać jak najlepsze rezultaty na rynku. Doradztwo podparte ogromnym doświadczeniem, zaskakujące, wręcz odkrywcze wskazówki z zakresu reklamy internetowej, wsparcie w skutecznej sprzedaży i prezentacji produktu. Nabytą wiedzę wykorzystałam natychmiast. Cieszę się, że tu trafiłam i  dobrze zainwestowałam pieniądze.

EmiliaZwonarz

ŁukaszKlin

Zero „akademickich wykładów”, no i zero „typowych schematów”. Jednym słowem: po prostu warto spróbować!

Brewa

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane i ciekawie przeprowadzone. Choć temat trudny i skomplikowany Pani Ania w zrozumiały i interesujący sposób wyjaśniała wszystkie problemy. Po szkoleniu wiele rozwiązań można od razu wprowadzać w życie. Gorąco polecam.

MaciejBorowiak

GabrielaSmolarz

Szkolenia z Anią to mnóstwo ważnych informacji, ale też pozytywnej energii. Profesjonalne podejście do tematu w nieszablonowy i indywidualny sposób. Nie ma miejsca na nudę. Zachęcam.

IT Kontrakt

Polecam 🙂 Super szkolenie. Od Anny aż tryska energią i optymizmem – potrafi go zaszczepić wśród słuchaczy. Na jej szkoleniu nie siedzisz jak bierny słuchacz – możesz poczuć się jego częścią. To Szkoleniowiec, który potrafi świetnie doszukiwać się błyskotliwych analogii, szkolenia tworzy pod ludzi i ich branże – nie zanudza regułami które można usłyszeć na innych szkoleniach. Świetnie 🙂

AnnaJanc

ŁukaszZiętarski

 Bardzo fajne szkolenie i bardzo miła atmosfera. 3 godzinny wykład a przeleciał niczym TGV przez podparyską wioskę.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ!

Referencje
Oceń