mobile logo

Szkolenia otwarte Poznań dla każdego

Należałoby dodać: dla każdego, kto chce rozwinąć kompetencje w obszarach, których dotyczy nasza oferta. System szkoleń jest niezmiernie prosty i w szybki sposób, może do nas dołączyć każdy, kto zadziała zgodnie z poniższym schematem.

UWAGA: z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniami zamkniętymi nasz harmonogram postanowiliśmy realizować pod zlecenia naszych klientów.
W praktyce oznacza to, iż jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami otwartymi realizowanymi przez Anspire – skontaktuj się bezpośrednio z nami, aby uzyskać informację w jakich terminach organizujemy je w najbliższym czasie.

Zmieniamy się dla naszych klientów, a co za tym idzie pracujemy nawet popołudniami, czy w weekendy – w zależności od potrzeb. Chciałabyś zakupić szkolenie online? Takie zlecenia również wykonywaliśmy – każdy Twój pomysł rozpatrzymy! Chwytaj za telefon/maila/formularz – zapraszamy!

 System szkoleń otwartych w Anspire

Mając dostęp do określonej liczby szkoleń oraz określonego czasu wykorzystania wykupionego pakietu każdy użytkownik samodzielnie kreuje swój cykl i intensywność szkoleń indywidualnie ustalając harmonogram i program szkoleń z Anspire. Wsparcie szkoleniowe pozwoli każdemu z uczestników wyróżniać się w tle innych współpracowników, wprowadzi na wyższy poziom wykonywania działań. Chcemy, abyście dzięki nam dążyli do upragnionych celów, osiągali sukces.

Wierzymy, iż na tej drodze potrzebni są mentorzy, którzy pozwolą Wam rozwinąć skrzydła. Nie jesteśmy zdania, iż długie i jednorazowe szkolenia pozwalają posiąść całkowitą wiedzę. Dlatego postawiliśmy na cykliczność, regularność i stałe doskonalenie. Z drugiej strony uznaliśmy, iż będziecie chcieli nas sprawdzić, dlatego jednorazowo istnieje możliwość wykupienia pojedynczego szkolenia, który posiadamy w naszym programie. Jesteśmy przekonani, iż zachęci ono Was do kolejnych wyzwań za naszym pośrednictwem i umacniania się wspólnie. Bo czy uczenie się jest procesem zamkniętym?

Elementy, które są stałe każdego miesiąca i charakteryzują szkolenia Anspire to poniższe aspekty:

0
średni czas trwania pojedynczego szkolenia w minutach
0
cena netto pojedynczego szkolenia w pakiecie wszystkich szkoleń
0
liczba różnych programych szkoleń, które przygotowaliśmy dla Was
Thomas Alva Edison
Podobnie jak dla rzeźbiarza niezbędny jest kawał marmuru, tak dla duszy niezbędna jest wiedza.

miejsce szkoleń blisko Was

Korzystamy z lokalizacji Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Poznaniu. Większość szkoleń wykonywanych jest przy Powstańców Wielkopolskich 16 (Collegium Altum, sala 3 – parter) w centrum Poznania.

Inne możliwe lokalizacje szkoleń w Poznaniu to:
ul. Umultowska 85 (Collegium Physicum – sala 119 – I piętro)

ul. Abpa. Baraniaka 88 E (Malta Office Park)

 sala szkoleniowa w Poznaniu

obszary szkoleń nasze specjalizacje

 szkolenia obsługa klienta

obsługa klienta

Współcześnie mówi się o tym, że kluczem do  utrzymania lojalności klienta jest zbudowana dobra relacja z Partnerem biznesowym. Wpływają na nie pracownicy działu obsługi klienta, którzy powinni być wizytówką każdej Firmy na rynku.

Cykl szkoleń obejmuje:

 szkolenia sprzedaż przez telefon

sprzedaż

Szkolenia z tego zakresu w sposób nowoczesny i przystępny przekazują cenne wskazówki, nieocenione techniki, współcześnie adekwatne kierunki rozmów z potencjalnymi i obecnymi Klientami, pomagając osiągnąć sukces sprzedażowy.

Cykl szkoleń obejmuje:

 szkolenia marketing internetowy

e-marketing

Szkolenia z marketingu internetowego, dzięki praktycznym wskazówkom pomagają zrobić pierwsze kroki w tym obszarze oraz podpowiedzą jak kreować, prowadzić oraz doskonalić swoją strategię promocji w Google.

Cykl szkoleń obejmuje:

 szkolenia rozwój osobisty

rozwój osobisty

Rozwój osobisty to obszar, który wpływa na wykonywanie pracy i zadań, rozwój kariery oraz również powodzenia w życiu prywatnym. Kompetencje miękkie, które pomagamy rozwinąć będą Twoją wizytówką i wyznacznikiem sukcesu.

Cykl szkoleń obejmuje:

0
TYLE % OSÓB Z POKOLENIA ``Y`` WSKAZAŁO NA ROZWÓJ, JAKO NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT WYBORU przyszłego MIEJSCA PRACY
0
średnia wycena w tys. zł. niewykorzystanych okazji i nadwyrężonych ralacji niedoświadczonego pracownika
0
wedle badań taki % klientów odchodzi ze współpracy ze względu na poczucie niewłaściwej obsługi ze strony firmy

materiały co otrzymują uczestnicy?

Nasza firma stawia na prostotę przekazu, wysoką jakość i merytorykę szkoleń, a nie na … gadżety. Decyzją uczestnika jest to, czy zabierze ze sobą długopis, zeszyt, telefon, laptop bądź tablet do notowania, czy też nie. W trakcie szkolenia podpowiemy, co w naszej opinii warto zapisać oraz na co szczególnie zwrócić uwagę.

Chcemy, aby kursanci, nie tylko przelewali naszą wiedzę na papier, ale mogli ją wykorzystywać w praktyce. Dlatego skupimy się na rozładowaniu napięcia na szkoleniu, partnerskim podejściu do współpracy oraz licznych case study’s, które znacznie pomogą w przyswojeniu tematów.

Z doświadczenia wiemy, iż dla dobrego zapamiętywania warto wykonywać tzw. „mapy myśli”, z tego względu po każdym szkoleniu każdy z uczestników otrzyma jednostronicowy dokument z grafiką zawierającą hasła omawiane na szkoleniu. Zachęcamy do wieszania tego typu notatek w miejscach, gdzie często obcujemy, np. w miejscu pracy, biurze, gazetce, położonej na stanowisku. Poniżej prezentujemy przykład takiej mapy, bazując na opisie szkoleń Anspire.

Na indywidualną prośbę przesyłamy certyfikat Anspire potwierdzający udział w szkoleniu w formacie PDF na wskazanego w zgłoszeniu maila.

Skontaktuj się odpowiemy na wszelkie wątpliwości

Telefon: 503.555.353

E-mail: biuro@anspire.pl
Wysyłając zgłoszenie akceptuję Regulamin serwisu


* pola wymagane

Szkolenia otwarte
5 (100%) 2 votes