mobile logo

Rozwój osobisty szkolenia rozwijające firmy i pracowników

Dlaczego warto odbyć ten cykl szkoleń?

Uważamy, że w każdej branży, w każdym etapie życia, na każdym stanowisku potrzebna jest motywacja, inspiracja i chęć działania. Osoby, które nie posiadają w sobie tej niepowtarzalnej energii mniej czerpią z życia. Dlatego Anspire obok szkoleń ze sprzedaży, e-marketingu i obsługi klienta nie wyobraża sobie szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Chcemy, aby wiedza przekazywana przez nas była wchłaniana w jak największym stopniu, a do tego potrzebny jest dobry grunt. Ten grunt chcemy ubogacić cyklem szkoleń z rozwoju osobistego.

codzienna satysfakcja z pracy i życia prywatnego
umiejętność automotywacji
poczucie stałego rozwoju i odkrywanie pokładów wiedzy
radość życia i uśmiech na twarzy
kreowanie swojej ścieżki kariery
lepsza komunikacja z osobami kontaktowymi
 Korzyści dla uczestników szkoleń Anspire oraz korzyści dla firm wysyłających pracowników na szkolenie
zespół zgranych i zmotywowanych pracowników
skuteczniejsza i lepsza komunikacja w firmie
mniejsza fluktuacja pracowników
pochwały od klientów dotyczące poziomu obsługi i kontaktu
stabilna i wysoka efektywność pracy
stały i systematyczny rozwój firmy

szkolenia stałe w ramach cyklu: rozwój osobisty

Niepowodzenia

zobacz opis szkolenia

Wyróżnij się

zobacz opis szkolenia

Kreatywność

zobacz opis szkolenia

DLA KOGO? przykładowe profile

Jestem handlowcem, który od dawien dawna sprzedaje. Nie wiem, czy potrafiłbym robić coś innego, chyba nie… Zakorzeniłem się na tym miejscu, mam stałą i ciepłą posadę, jednakże czy sprawia mi to przyjemność? Czy czuję, ze się rozwijam? Nie sądzę… dzień za dniem płynie, a ja nie mam żadnych osobistych przekonań do tego, aby czuć się wyjątkowym i wyjść z marazmu, w którym funkcjonuję. Czy ktoś może mi pomóc cieszyć się każdym nadchodzącym dniem?

 Pracownik na ścieżce kariery
 Pracownik pełen pomysłów i ideii

Zawodowo pracuję z klientami, mam również pod sobą kilkuosobowy zespół, którym zarządzam. Pochłania mnie praca w pełni, pomagam przełożonemu przy różnych dodatkowych zadaniach, nie mam życia prywatnego, porażki rozkładają mnie na łopatki. Wciąż myślę o pracy i często budzę się w nocy, analizując sprawy, które muszę zrobić, bądź te, które wykonałem, ale mogłem zrobić je lepiej. Wstaję, zapisuję je sobie, próbuję po raz kolejny zasnąć, a na drugi dzień wykorzystuję notatki w miejscu pracy. Sam wiem jednak, że trzeba coś zmienić, muszę poprawić swoje nastawienie. Moja rodzina naciska na zmiany, gdyż otoczenie najbardziej odczuwa mój stan ducha.

Zakończyłem moje ukochane studia. Co dalej? Z każdej rozmowy o pracę wychodzę zadowolony, a kolejno następuje to rozczarowanie… Rozczarowanie faktem braku pozytywnej decyzji. Czuję, że mogę być dobrym pracownikiem, mam siłę, ale nie mam doświadczenia i chyba też już… nie mam motywacji do działania. Postanawiam zebrać się w sobie i pragnę popracować nad tym, aby nauczyć się zwracać na siebie swoją uwagę, aby uzyskać upragnioną pracę. Chętnie wysłucham opinii innych, którzy wspomogą mnie w tym, tych, którzy przechodzili podobną ścieżkę

 Pracownik stale pracujący nad samodoskonaleniem

założenia cyklicznych szkoleń

Szkolenia te mają pobudzać do działania, podnosić wiarę w siebie. Uczymy umiejętności miękkich tj. asertywności, kreatywności, organizacji czasu pracy. Wszystko po to, aby „nie zgłupieć”. Wykonywać upragnione zadania, ale jednocześnie niepotrzebnie się nie zatracać. Równowaga to stan ducha, który propaguje Anspire. Cenimy również radość życia i chcemy, aby nasi kursanci przychodzili do nas z wieeeelką satysfakcją i poczuciem spełnienia. Te szkolenia mają w tym ułatwić, a my… bardzo lubimy je prowadzić!

Jaką wiedzę zdobędziesz po szkoleniach?

Podzielimy się z Tobą różnymi przykładami z życia. Podpowiemy jak najlepiej kierować swoją karierą, jak utrzymać równowagę w życiu, jak pozostać sobą. Po cyklu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego z powodzeniem uczestnicy odpowiedzą na pytania:

  • Jak radzić sobie z niepowodzeniami?
  • Jak dobrze „sprzedać” siebie?
  • W jaki sposób lepiej organizować sobie czas?
  • Jak być asertywnym?
  • Jak radzić sobie ze stresem?
  • W jaki sposób wyróżnić się na tle innych pracowników?
  • Jak pokonać nieśmiałość?

Jak skorzystać? prosto, szybko, wygodnie

Prowadzący poznaj nas przed szkoleniem

 Anna Wojciechowska

Anna Wojciechowska – założyciel Anspire, certyfikowany specjalista z zakresu Google Analytics oraz Google AdWords. Prywatnie fanka piłki siatkowej, biegania, snowboardu z wielką nadzieją na praktykę z zakresu surfingu. Siedmioletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, obsługi i współpracy z klientami m.in. poprzez prowadzenie dla nich szkoleń, połączone z wiedzą biznesową z zakresu marketingu, skłoniło ją do podjęcia się wyzwania założenia własnej firmy. Kierując się ideą: „jeśli kochasz to co robisz, to robisz to najlepiej i nic nie jest w stanie Cię powstrzymać”, każdego dnia czerpie radość z wdrażania, dzielenia się wiedzą, ćwiczeń z przyszłymi specjalistami w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, e-marketingu. Stale podwyższa swoje kwalifikacje, drąży interesujące ją tematy i nie widzi końca ogromu wiedzy, jaką jeszcze może zdobyć. Napawa ją to chęcią do jeszcze bardziej wzmożonej pracy oraz… chęcią życia. Gwarancja motywacji na szkoleniu!

Masz pytania? napisz do nas
Wysyłając zgłoszenie akceptuję Regulamin serwisu


* pola wymagane

Rozwój osobisty
Oceń